Par Mums

SIA "AE KLAVIERES" ir oficiālais Rōnisch GmbH pārstāvis Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar klavieru tirdzniecību.
Mūsu uzņēmums piedāvā jaunas un maz lietotas klavieres:
- Steinwey & Sons
- C. Bechstein
- Bluthner
- Rōnisch
- Petrof
- Yamaha
- Zimmerman
- Geyer
- Rosler
- Rīga
- un citu firmu klavieres.

- 1983. gadā Edgars Kauķis iestājās par mācekli "Latvijas Valsts Filharmonijas Klavieru bāzē" pie sava tēva, klavieru meistara, Gunāra Kauķa.

- 1985.gadā nokārto klavieru skaņotāja eksāmenu un sāk patstāvīgi strādāt Latvijas mūzikas skolās, mācību iestādēs, kultūras namos.

- 1990.gadā par sekmīgu darbu darīšanu tiek aizsūtīts komandējumā uz Vāciju stažēties firmā "Klavierhaus Klavins".

- 1991.gadā piedalās Pasaules mūzikas instrumentu izstādē Frankfurtē pie Mainas kā klavieru skaņotājs firmā "KEMBLE", Anglija.

- 1992.gadā patstāvīgi veic instrumentu pārbūvi, kura rezultātā tiek izveidots modelis ar pretēju basu un diskanta skaņu toņu izvietojumu klavierēm. Šāds modelis pasaulē tika reģistrēts ar nosaukumu "Kreisās rokas izvietojuma instruments".

- 1993.gadā 11. oktobrī iegūts Latvijas Valsts Filhermonijas sertifikāts klavieru eksperts-restaurators.

- 1993.gadā patstāvīgi veic seno klavieru mehānisma pārbūvi par modernās mehānikas pārbūvi.

- 1994.-2004.gadam praktizē ar dažādu krāsu toņu pielietojumu klavieru "apdarē". Kā arī vada klavieru restaurācijas uzņēmumu "Edgars Co", kas nodarbojas ar antīku taustiņinstrumentu atjaunošanu un realizēšanu, strādājot ar augstas kvalitātes Vācijā ražotiem materiāliem.

- 2004.gadā nodarbojas ar Klavieru tirdzniecību. Tiek dibināti kontakti ar tādiem uzņēmumiem kā:PEARL RIVER PIANO GROUP EUROPE(DE), KIRNSBERGER INTERNATIONALE(NL),RŌNISCH GMBH(DE, BLŪTHNER(DE) un izveidojās ilgstoša sardarbība līdz pat šodienai.
Uzņēmumam veiksmīgi attīstoties tika izveidots tā zīmols un atvērts klavieru veikals Rīgā, Slokas ielā 37, bet kopš 2005. gada uzņēmums ir pārcēlies uz jaunām telpām Rīgā, Maskavas ielā 123. Tāpat kopā ar tirdzniecību tiek veikta klavieru skaņošana un restaurācijas darbi Latvijas mūzikas un kultūras iestādēs. Mūsu uzņēmums sekmīgi sadarbojas ar Latvijas vadošajiem mūziķiem.
Sākoties ekonomiskajai krīzei uzņēmums samazināja jaunu instrumentu iegādi un sāka koncentrēties uz maz lietotu instrumentu iegādi, kas noveda pie sadarbības partnera Zviedrijā, kur tiek iegādātas labā darba stāvoklī mazlietotas klavieres.